на главную | карта сайта | контакты | українською
 
 
  Признание и допуск к принудительному исполнению решений иностранных судов, на территории Украины, России, Казахстана (экзекватура, легализация)
   
  Обжалование в Европейском суде по правам человека
   
  Юридическая проверка контрагентов по России, Украине, Казахстану
   
  Услуги для физических и юридических лиц, резидентов России
   
  Защита интересов в суде
   
  Юридические услуги на территории России
   
  Наследование
   
  Досудебное урегулирование споров
   
  Исполнительное производство
   
  Услуги арбитражного управляющего
   
  Защита прав потребителей
   
  Составление и сопровождение договоров
   
  Сопровождение кредитных отношений
   
  Регистрация юридических лиц и СПД
   
  Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
   
  Обжалование штрафных санкций ГАИ
   
  Межконфессиональные споры
   
  Семейный юрист
   
  Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений
   


    • Государственные органы
    • Реквизиты судов
    • Хозяйственные суды
       Украины
 
Партнеры:


    

Документация по делу о наследовании - Жалоба председателю Высшего Совета Юстиции-2

ГОЛОВІ ВИЩОЇ РАДИ ЮСТИЦІЇ
_____________________________

КОЛЕСНИЧЕНКО В.М.

Копія: ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
__________________
ЯНУКОВИЧУ В.Ф.

Скаржник: Коган Борис Григорович
49000, м. Дніпропетровськ,
с. Таромське, вул. Академіка Кисловського, буд. 22, паспорт АК 621817, виданий Жовтневим РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області 06.10.99


СКАРГА
(в порядку ст. 1 Закону України "Про звернення громадян")

     Шановний Володимир Миколайович, ознайомившись з Вашою відповідю від 22.04.11 № К-1799/а1-5454/0/9-11, зрозумів, що Ви мабуть не помітили численних порушень з боку судді Антонюка О.А. вчинення ним дій, що порочать звання судді і можуть викликати сумнів у його об'єктивності, неупередженості та незалежності, у чесності та непідкупності судових органів (ст. 32 Закону України "Про Вищу раду юстиції").

     Тому знов наголошую, що суддею Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюком О.А., були вчинені наступні дії, котрі ви охарактеризували у інтерв'ю сайту "Цензор. НЕТ) наступним чином "Нас інше цікавить: факти, коли суддя умисне, свідомо, всупереч закону здійснює дії, які мають негативні наслідки для сторін, справу яких він розглядає", а саме:
     1. Грубо порушуючи вимоги ст.ст. 157,159,169 ЦПК України, розглядав справу № 2-44/10 за позовом Когана Б.Г. до Шелест шість років!!!
     2. Грубо порушуючи вимоги ст. 60 ЦПК України, умисно, з метою винесення неправосудного рішення, відмовив мені у надання суду доказів, без будь-яких правових підстав відмовив у задоволенні клопотання про залучення до розгляду цивільної справи № 2-44\10 в якості спеціалістів, експертів науково-дослідного експертно криміналістичного центру при МВС України на транспорті (м. Дніпропетровськ, Привокзальна площа, 1а В'юркова М.А., Зуб А.А., які провели та підписали 15.05.06 почеркознавчу експертизу №6-290.4., для поставлення запитань та витребування роз'яснень, з приводу вищевказаного експертного дослідження. Експертне дослідження №6-290.4. від 15.05.06, є категорично позитивно, так як встановило факт підроблення спірного заповіту, що у свою чергу є важливим доказом у цивільній справі 2-44\10, предметом розгляду якої, є визнання заповіту від 21.02.05р., реєстровий номер 552, засвідченого приватним нотаріусом Дніпропетровського міського нотаріального округу Суслова Н.Б. не дійсним. Вищевказані експерти у назначений судом час прибули до суду, але у їх допиті було відмовлено;
     3. Грубо порушуючи вимоги ст.143 ЦПК України суддя Антонюк О.А. не законно, умисно, з метою винесення неправосудного рішення, відмовив у задоволенні заяви (заява була надана до суду 09.02.11) мого представника про призначення судово-почеркознавчої експертизи. Підставами, для відмови стало не достатнє доказове обґрунтування необхідності призначення вищезазначеної експертизи, але ст. 143 ЦПК України, не передбачає будь-якого доказування необхідності призначення будь-якої експертизи, а саме: для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо суд призначає експертизу за заявою осіб, які беруть участь у справі. Це взагалі нонсенс юридичний, як без почеркознавчої експертизи сторона у цивільному процесі зможе довести недійсність того чи іншого письмового документу.

     4. Грубо порушуючи вимоги ст.ст. 212, 213 ЦПК України, умисно, упереджено з метою винесення неправосудного рішення не надав жодної оцінки експертному дослідженню №6-290.4. від 15.05.06, яке є категорично позитивним, так як встановило факт підроблення спірного заповіту. Чому жодного слова у рішенні не має, тому що упередженість та заангажованість, не дає змоги об'єктивно вирішити справу.

     На мою думку, вищевказані факти вчинення суддею Антонюком О.А. дій які не сумісні зі званням судді, є підставою у відповідності до ст. 32 Закону України "Про Вищу раду юстиції", для внесення подання про звільнення судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюка О.А. у зв'язку з порушенням присяги судді.

ДОДАТОК:

1.Копія експертного дослідження науково-дослідного експертно криміналістичного центру при МВС України на транспорті №6-290.4. від 15.05.06

07.05.11 Коган Б.Г.

 

  • Общее
     судопроизводство
  • Хозяйственное
    судопроизводство
  • Административное
    судопроизводство
  • Третейское
     судопроизводство


 РЕЗОНАНСНОЕ ДЕЛО
 • Дело о наследовании
 • Иск о признании принятия наследства
путем совместного проживания
вместе с наследодателем
 • Иск о предоставлении
дополнительного срока
для вступления в наследство
 ПРЕЦЕДЕНТНОЕ ДЕЛО
 • Иск к страховой компании
 Выгодное предложение!
Иск по обжалованию штрафа ГАИ - всего 100 гривен!
 Актуально!
Признание кредитных договоров в валюте недействительными, с рассрочкой долга на необходимое время.
КOHTAКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Украина:
Россия (Москва):
Москва, Осенний бульвар, д.4, оф 12.
 Skype truejustice777

 Новая услуга
Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений

Партнеры:
Предлагаем услуги семейного юриста!
Услуги специалиста по разрешению правовых сложностей и/или вопросов только Вашей семьи. Абонентская плата - 800 грн. в месяц.
Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
Событие ДТП, оценка автотранспорта, промежуточное обжалование действий страховщика, судебное обжалование, обжалование действий/бездествия страховщика в соответствующих контролирующих органах
 


о компании | юридические услуги | контакты | статьи | финансовое право
 
   Юридическая фирма "Куратор"
   2009 г.Днепропетровск