на главную | карта сайта | контакты | українською
 
 
  Признание и допуск к принудительному исполнению решений иностранных судов, на территории Украины, России, Казахстана (экзекватура, легализация)
   
  Обжалование в Европейском суде по правам человека
   
  Юридическая проверка контрагентов по России, Украине, Казахстану
   
  Услуги для физических и юридических лиц, резидентов России
   
  Защита интересов в суде
   
  Юридические услуги на территории России
   
  Наследование
   
  Досудебное урегулирование споров
   
  Исполнительное производство
   
  Услуги арбитражного управляющего
   
  Защита прав потребителей
   
  Составление и сопровождение договоров
   
  Сопровождение кредитных отношений
   
  Регистрация юридических лиц и СПД
   
  Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
   
  Обжалование штрафных санкций ГАИ
   
  Межконфессиональные споры
   
  Семейный юрист
   
  Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений
   


    • Государственные органы
    • Реквизиты судов
    • Хозяйственные суды
       Украины
 
Партнеры:


    

Документация по делу о наследовании - Жалоба председателю высшей квалификационной комиссии судей Украины -1

Голові Вищої кваліфікаційної комісії
суддів України
_____________________________

САМСІН І.Л.

Скаржник: Коган Борис Григорович
49000, м. Дніпропетровськ,
с. Таромське, вул. Академіка Кисловського, буд. 22, паспорт АК 621817, виданий Жовтневим РВ ДМУ УМВС України в Дніпропетровській області 06.10.99

СКАРГА
(в порядку ст. 1 Закону України "Про звернення громадян")

     Шановний Ігор Леонович, звертаюсь до Вас, як до гаранта верховенства права та закону у судах загальної юрисдикції, так як при розгляді цивільної справи № 2-44/10 за позовом Когана Б.Г. до Шелест Т.К., треті особи Солонінко А.В., приватний нотаріус Суслова Н.Б., та КП Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації", який розглядається суддею Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А., чиниться беззаконня, порушення приписів цивільно-процесуального закону та присяги судді. Дане твердження я можу мотивувати наступним:
     11 липня 2005 року, я звернувся до Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська з позовною заявою про визнання заповіту не дійсним. Попереднє засідання по якому, відбулось тільки 04.06.10, так як суддя Антонюк О.А., 06.04.06 зупинив провадження по вищевказаній цивільній справі без будь-яких правових підстав. Не було жодних чинників, на той період, які б унеможливлювали розгляд цивільної справи № 2-44/10 паралельно з розглядом кримінальної справи. Жодних правових підстав, які передбачені ст. 201 ЦПК України, для зупинення розгляду вищевказаної справи, не було.
     Тільки за моїм клопотання 09.04.10р., провадження щодо, вищевказаної цивільної справи було відновлено.
     Однак, до цього часу, завдяки протиправним діям судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А., по даній справі не було жодного засідання де б розглядались вимоги сторін по суті !. Так у судовому засіданні 07.07.10 суддя Антонюк О.А., на підставі того, що третя особа Солонінко А.В., який був належним чином поінформований про дату та час судового засідання, захворів, будь-яких документів, які б підтверджували даний факт суду надано не було, однак суддя Антонюк О.А. протиправно та необґрунтовано об'явив про відкладення розгляду вищевказаної справи, на чотири місяці (!!!), та наступне судове засідання призначене на 29.10.10. На мої запитання чому так ганебно та грубо порушуються приписи ст.ст. 157,159,169 ЦПК України, суддя Антонюк О.А. ніяк не відреагував. Згідно з п.2 ч.1 ст.83 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" не вжиття суддею заходів, для вирішення справи у встановлений законом строк, є підставою, для притягнення такого судді до дисциплінарної відповідальності.

     Вищевказаними не законними діями суддя Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А. порушив присягу судді, яка передбачена ст. 55 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", а саме: Я, (ім'я та прізвище), вступаючи на посаду судді, урочисто присягаю об'єктивно, безсторонньо, неупереджено, незалежно та справедливо здійснювати правосуддя, підкоряючись лише закону та керуючись принципом верховенства права, чесно і сумлінно виконувати обов'язки судді, дотримуватися морально-етичних принципів поведінки судді, не вчиняти дій, що порочать звання судді та принижують авторитет судової влади". Плюндрування принципу верховенства права з боку судді Антонюк О.А. полягає у грубому порушення приписів ст. 157 ЦПК України, яка регламентує, що суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду справи, суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більш як на п'ятнадцять днів. Суддя Антонюк О.А. розтягнув розгляд даної цивільної справи на п'ять років.

     Також вищевказаним суддею не виконані обов'язки судді, які передбачені ст. 54 Закону України "Про судоустрій та статус суддів", а саме пп. ч.4 згаданої статті, яка регламентує, що суд повинен своєчасно, справедливо та безсторонньо розглядати і вирішувати судові справи відповідно до закону з дотриманням засад і правил судочинства.
Вчинення з боку судді Антонюк О.А. вищевказаних протиправних дій, які порушують присягу судді, згідно зі ст.105 Закону України "Про судоустрій та статус cддів" є підставою для звільнення судді з займаної посади "відповідно до пункту 5 частини п'ятої статті 126 Конституції України суддя звільняється з посади у зв'язку з порушенням ним присяги судді. Факти, які свідчать про порушення суддею присяги, мають бути встановлені Вищою кваліфікаційною комісією суддів України або Вищою радою юстиції. Звільнення судді з посади на підставі порушення ним присяги судді відбувається за поданням Вищої ради юстиції після розгляду цього питання на її засіданні відповідно до Закону України "Про Вищу раду юстиції". На підставі подання Вищої ради юстиції Президент України видає указ про звільнення судді з посади. На підставі подання Вищої ради юстиції Верховна Рада України приймає постанову про звільнення судді з посади".

     На підставі наведеного, керуючись, ст. 1 Закону України "Про звернення громадян", ст.ст.157,159,169201 ЦПК України, ст.ст. 53,55,83,105 Закону України "Про судоустрій та статус суддів".

ПРОШУ:

1. Визнати дії судді Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А. такими, що порушують присягу судді.
2. Притягнути суддю Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Антонюк О.А до відповідальності та звільнити суддю Антонюк О.А. з займаної посади.

ДОДАТОК:
1.Копія листа голови Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська Олійника М.В. від 16.04.10 № к-25/10956;
2.Копія клопотання від 01.07.10;
3. Копія клопотання від 01.06.10;
4.Копія судової повістки від 16.04.10;
5.Копія ухвали від 09.04.10 по справі № 2-44 2010р.;
6. Копія заяви від 06.04.10р.;
7.Копія ухвали від 03.08.05р по справі № 2-3625 2005р.

18.10.10 Коган Б.Г.

  • Общее
     судопроизводство
  • Хозяйственное
    судопроизводство
  • Административное
    судопроизводство
  • Третейское
     судопроизводство


 РЕЗОНАНСНОЕ ДЕЛО
 • Дело о наследовании
 • Иск о признании принятия наследства
путем совместного проживания
вместе с наследодателем
 • Иск о предоставлении
дополнительного срока
для вступления в наследство
 ПРЕЦЕДЕНТНОЕ ДЕЛО
 • Иск к страховой компании
 Выгодное предложение!
Иск по обжалованию штрафа ГАИ - всего 100 гривен!
 Актуально!
Признание кредитных договоров в валюте недействительными, с рассрочкой долга на необходимое время.
КOHTAКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Украина:
Россия (Москва):
Москва, Осенний бульвар, д.4, оф 12.
 Skype truejustice777

 Новая услуга
Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений

Партнеры:
Предлагаем услуги семейного юриста!
Услуги специалиста по разрешению правовых сложностей и/или вопросов только Вашей семьи. Абонентская плата - 800 грн. в месяц.
Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
Событие ДТП, оценка автотранспорта, промежуточное обжалование действий страховщика, судебное обжалование, обжалование действий/бездествия страховщика в соответствующих контролирующих органах
 


о компании | юридические услуги | контакты | статьи | финансовое право
 
   Юридическая фирма "Куратор"
   2009 г.Днепропетровск