на главную | карта сайта | контакты | українською
на главную
на главную > юридические услуги > защита прав потребителя 
 
  Признание и допуск к принудительному исполнению решений иностранных судов, на территории Украины, России, Казахстана (экзекватура, легализация)
   
  Обжалование в Европейском суде по правам человека
   
  Юридическая проверка контрагентов по России, Украине, Казахстану
   
  Услуги для физических и юридических лиц, резидентов России
   
  Защита интересов в суде
   
  Юридические услуги на территории России
   
  Наследование
   
  Досудебное урегулирование споров
   
  Исполнительное производство
   
  Услуги арбитражного управляющего
   
  Защита прав потребителей
   
  Составление и сопровождение договоров
   
  Сопровождение кредитных отношений
   
  Регистрация юридических лиц и СПД
   
  Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
   
  Обжалование штрафных санкций ГАИ
   
  Межконфессиональные споры
   
  Семейный юрист
   
  Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений
       • Государственные органы
    • Реквизиты судов
    • Хозяйственные суды
       Украины
 
Партнеры:

Защита прав потребителя. Подача жалобы (образец).


  Начальнику головного ________________ управління у справах захисту прав споживачів _____________________________________ (Ф.І.П. посадовця) Іванов Іван Володимировича, м. _____________________, вул. _______________________, т. _______________________. Паспорт _______________________________ Виданий ______________________

                                                          СКАРГА
____________ у відповідності до ч.1 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів", я звернувся до _____________________, яка проводить господарською діяльністю з продажу ____________________ у магазині _______________________, які знаходяться за адресами: ________________________.
Саме у магазині по _______________________я придбав ______________, за __________________ грн., які (е) як виявилось згодом мають істотний недолік. У своїй заяві від _____________, я вимагав, керуючись приписами абз.2 ч.4 ст. 17 Закону України "Про захист прав споживачів", провести незалежну експертизу ______________________, однак ______________________, у нахабній формі відмовила у задоволенні даної законної вимоги, що є прямим порушення моїх прав я к споживача, тому що, дана не законна відмова порушує моє права на обмін неякісного товару на аналогічний товар, який відповідає всім вимогам по якості. П.6 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачає перевірку якості товару, щодо якого заявлена вимога про заміну, а з цього виходить, що відмова з боку _______________________ у перевірці якості за допомогою незалежного експертного дослідження, порушує моє право, яке передбачено, п.2 абз.2 ч.1 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів". Також необхідно звернути увагу на те, що мої права, як споживача, були порушенні, ще на стадії купівлі вищевказаних окулярів, а саме були порушені вимоги ст. 17,16 Наказу Міністерства економіки України від 19.04.2007 р. № 104 "Про затвердження правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами", а саме на мої численні прохання мені не була надана жодна інформація, щодо придбаного мною товару, а також продавець не надала мені гарантійний талон.

      Таким чином, в наслідок грубого нехтування нормами законодавства України в галузі захисту прав споживачів були порушені мої законні права як споживача. У відповідності до п.1 ч.1 ст.23 Закону України "Про захист прав споживачів", абз. 2 п.2 Постанови КМ України № 1177 від 17.08.02р. "Про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів" у разі відмови у задоволенні законних вимог споживача передбачених ч.1 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів" на суб'єкта господарської діяльності накладається штраф у десятикратному розмірі вартості товару виходячи з цін, що діяли на час придбання товару. На підставі вищенаведеного, керуючись ст.5, ч.1ст.8, п.1 ч.1 ст.23 Закону України "Про захист прав споживачів", абз. 2 п.2 Постанови КМ України № 1177 від 17.08.02р. "Про порядок накладення та стягнення штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів"; ст..ст. 17,16 Наказу Міністерства економіки України від 19.04.2007 р. № 104 "Про затвердження правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами"

      ПРОШУ: 1. Забезпечити можливість реалізації моїх прав передбачених ч.1 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів", а саме права на заміну неякісного товару __________________________, на аналогічний товар, який відповідає вимогам, щодо якості.

     ДОДАТОК: 1. Копія заяви від ________________; 2. Копія копія товарного чеку від __________________р. _______________ _____________ "____" ___________ 2010г.  • Общее
     судопроизводство
  • Хозяйственное
    судопроизводство
  • Административное
    судопроизводство
  • Третейское
     судопроизводство


 РЕЗОНАНСНОЕ ДЕЛО
 • Дело о наследовании
 • Иск о признании принятия наследства
путем совместного проживания
вместе с наследодателем
 • Иск о предоставлении
дополнительного срока
для вступления в наследство
 ПРЕЦЕДЕНТНОЕ ДЕЛО
 • Иск к страховой компании
 Выгодное предложение!
Иск по обжалованию штрафа ГАИ - всего 100 гривен!
 Актуально!
Признание кредитных договоров в валюте недействительными, с рассрочкой долга на необходимое время.
КOHTAКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Украина:
+38 (097) 270-06-27 (только месенджеры: Viber, Skype)
Россия (Москва):
+7 915 332 77 69
Москва, Осенний бульвар, д.4, оф 12.
 Skype denukrlaw

 Новая услуга
Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений
Предлагаем услуги семейного юриста!
Услуги специалиста по разрешению правовых сложностей и/или вопросов только Вашей семьи. Абонентская плата - 800 грн. в месяц.
Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
Событие ДТП, оценка автотранспорта, промежуточное обжалование действий страховщика, судебное обжалование, обжалование действий/бездествия страховщика в соответствующих контролирующих органах

Срочный выезд юриста в Харькове https://vsude.com.ua услуги адвоката срочно
о компании | юридические услуги | контакты | статьи | финансовое право
 
   Юридическая фирма "Куратор"
   2019 г.Днепр