на главную | карта сайта | контакты | українською
 на главную > успешное разрешение спора со страховой компанией > документы по делу
 
  Признание и допуск к принудительному исполнению решений иностранных судов, на территории Украины, России, Казахстана (экзекватура, легализация)
   
  Обжалование в Европейском суде по правам человека
   
  Юридическая проверка контрагентов по России, Украине, Казахстану
   
  Услуги для физических и юридических лиц, резидентов России
   
  Защита интересов в суде
   
  Юридические услуги на территории России
   
  Наследование
   
  Досудебное урегулирование споров
   
  Исполнительное производство
   
  Услуги арбитражного управляющего
   
  Защита прав потребителей
   
  Составление и сопровождение договоров
   
  Сопровождение кредитных отношений
   
  Регистрация юридических лиц и СПД
   
  Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
   
  Обжалование штрафных санкций ГАИ
   
  Межконфессиональные споры
   
  Семейный юрист
   
  Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений
       • Государственные органы
    • Реквизиты судов
    • Хозяйственные суды
       Украины
 
Партнеры:

    

Документация по гражданскому спору со страховой компанией. Жалоба Президенту Украины -1

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
_____________________________

ЯНУКОВИЧ В.Ф.Скаржник: Стюпан Денис Володимирович
49000, м. Дніпропетровськ, вул. Шолохова, б. 19, кв. 305
Паспорт АК 902870, виданий Заводським РВ Дніпродзержинського МУ, 19.04.00
м.т. 0504532769

СКАРГА
(в порядку ст. 1 Закону України "Про звернення громадян")

     Шановний Віктор Федорович, звертаюсь до Вас, як до гаранта прав та свобод кожного громадянина України, так як у царині страхування, зокрема добровільного страхування, встановлені шахрайські правила поведінки з боку страховиків, які нав'язують страхувальникам договори, які не відповідають нормам цивільного законодавства України та створені для того, щоб уникати виплати страхового відшкодування. Також, дана область правовідносин, жодним чином не регулюється державою Україна, вона регулюються самими ж страховиками, які є одним цілим з керівництвом Держфінпослуг.
     Я вже звертався до Вас зі скаргою від 16.06.10, однак отримував від Держфінпослуг, тільки ганебні, не законні відповіді, які не мають нічого спільного з державним регулюванням та захистом страхувальників від свавілля страховиків.
     Однак, незважаючи на шалений супротив з боку ПАТ "Просто-стрхування" я довів у суді, той факт, що роздрібні договори ПАТ "Просто-стрхування", які розроблені на підставі правил страхування даної компанії, які в свою чергу були затвердженні Держфінпослуг - є недійсними, в такій важливій частині, як визначення автомобіля технічно загиблим, та права страховика зменшувати страхове відшкодування на вартість ліквідних залишків. За рішенням Апеляційного суду Дніпропетровської області по справі № 22-13294/2010 від 23.11.10, позовні вимоги Стюпана Дениса Володимировича, були частково задоволені, з ПАТ "Просто-стрхування" на користь Стюпана Д.В. було стягнуто страхове відшкодування та штрафні санкції у сумі 50 551,99 грн., а також визнані не дійсними пункті 2.8.18 та 2.8.19 ( визначення автомобіля технічно загиблим, та право страховика зменшувати страхове відшкодування на вартість ліквідних залишків) договору добровільного страхування № 903938 від 05.06.09.
Даним рішенням, суд підтвердив факт існування завідомо створених ПАТ "Просто-страхування", шахрайських схем, єдиною метою якою є позбавлення страхувальників України можливості отримати справедливе, законне страхове відшкодування. Не можна залишити без уваги, роль Держфінпослуг, під керівництвом Волги В., у сприянні порушенню з боку вищевказаної компанії вимог законів України, так як, на мої численні звернення, Держфінпослуг в особі Волги В., без будь яких підстав відмовився вдаватися по відношенню до ПАТ "Просто-страхування" заходів впливу, які передбачені п.2.4. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 13 листопада 2003 року N 125 "Про затвердження Положення про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу", ч.1 ст.190 КК України, пп. "г" п. 3.1. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про затвердження Правил проведення перевірок Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України" від 28 жовтня 2003 року N 96.

Віктор Федорович, зупиніть, безлад та беззаконня, які панують у відносинах страхування, зокрема, щодо випадку, який трапився зі мною.

На підставі наведеного, керуючись ч.ч.2, 15 ст. 9, п.3 ч.1 ст. 20 ,пп. 4,6 ч.1 ст. 37 Закону України "Про страхування", ст.203,215,217, , абз 2.п. 3 ч. 1 ст. 988, ч.1 ст. 319 ст. 328 ЦК України, ст. 102, ст. 41 Конституції України; п.2.4. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 13 листопада 2003 року N 125 "Про затвердження Положення про застосування Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України заходів впливу", ч.1 ст.190 КК України, пп. "г" п. 3.1. Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України "Про затвердження Правил проведення перевірок Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України" від 28 жовтня 2003 року N 96, п.п.1,3 Указу Президента України № 292/2003 від 04.04.03р. "Про положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, п.п.1,2 ст. 1 Закону України "Про Кабінет Міністрів України".

     ПРОШУ:
1. Звільнити з посади голови Держфінпослуг Волгу В.О.;
2. Притягнути до дисциплінарної відповідальності посадових осіб Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України, які проігнорували численні звернення Стюпана Д.В.;
3. Зобов'язати Держфінпослуг вжити всіх відповідних заходів впливу, відносно ПАТ "Просто-страхування", з приводу численних порушень законодавства України в галузі надання фінансових послуг при врегулювання страхового випадку за участю Скаржника.

ДОДАТОК:

1. Копія рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області по справі № 22-13294/2010 від 23.11.10;
2. Копія ухвали Апеляційного суду Дніпропетровської області по справі № 22-13294/2010 від 14.12.10;
3. Копія відповіді № 796/42-12 від 16.04.10р.;
4. Копія відповіді № 891/42-12 від 29.01.10р.;
5. Копія відповіді № 2560/42-42 від 22.03.10р.;
6. Оригінал звернення до Президента України від 16.06.10;
7. Оригінал звернення до голови Держфінпослуг Волги О.В. від 25.03.10;21.03.11 ___________________ Д.В. Стюпан

   • Общее
     судопроизводство
  • Хозяйственное
    судопроизводство
  • Административное
    судопроизводство
  • Третейское
     судопроизводство


 РЕЗОНАНСНОЕ ДЕЛО
 • Дело о наследовании
 • Иск о признании принятия наследства
путем совместного проживания
вместе с наследодателем
 • Иск о предоставлении
дополнительного срока
для вступления в наследство
 ПРЕЦЕДЕНТНОЕ ДЕЛО
 • Иск к страховой компании
 Выгодное предложение!
Иск по обжалованию штрафа ГАИ - всего 100 гривен!
 Актуально!
Признание кредитных договоров в валюте недействительными, с рассрочкой долга на необходимое время.
КOHTAКТНАЯ ИНФОРМАЦИЯ
Украина:
Россия (Москва):
Москва, Осенний бульвар, д.4, оф 12.
 Skype truejustice777

 Новая услуга
Юридическое сопровождение брачно-семейных отношений

Партнеры:
Предлагаем услуги семейного юриста!
Услуги специалиста по разрешению правовых сложностей и/или вопросов только Вашей семьи. Абонентская плата - 800 грн. в месяц.
Защита интересов страхователя при наступлении страховых случаев
Событие ДТП, оценка автотранспорта, промежуточное обжалование действий страховщика, судебное обжалование, обжалование действий/бездествия страховщика в соответствующих контролирующих органах


о компании | юридические услуги | контакты | статьи | финансовое право
 
   Юридическая фирма "Куратор"
   2009 г.Днепропетровск